Archive for June, 2010

Geef hier die fles!

Wednesday, June 30th, 2010

Met dit warme weer hier in Tsjechie is een flesje roosvicee wel lekker. Maar dan wil ik wel zelf drinken.

30062010

Laat de baby niet in zijn romperT staan…

Monday, June 28th, 2010

28062010

Rollen

Sunday, June 27th, 2010

Tja, die papa en mama van mij…. Die dachten mij in de vakantie goed te leren rollen. Van die illusie heb ik ze de eerste dag afgeholpen. Ik kan het namelijk al. Ze legden me bij hun hoofdeind in bed en voor ze het wisten lag ik aan het voeteneind. Dat is namelijk op de buik, op de rug, weer op de buik en weer op de rug. En als je dat de hele tijd 1 kant op doet, dan gaat het hard.

27062010

Ik laat ze nu de hele dag niks anders zien en ben steeds zo van mijn speelkleed af. Dat is namelijk veel leuker want dan kun je gras pakken. Steeds als ik dat in mijn handen getrokken heb, wordt het weer afgepakt. Ik snap er niks van.

Baby am see

Saturday, June 26th, 2010

Want zo noemen ze dat hier, een See. Wij zeggen een Meer. Maar omdat Frymburk vlak (niet de trein) bij Duitsland ligt is dit een camping am See.

IMG_3114

Vandaag hebben we 350 kilometer in het busje gereden naar deze nieuwe camping in het zuiden van Tsjechie. De camping is aan het Lipnomeer en dat is een groot meer hoor. We staan direct aan het water met het busje en er zijn allemaal mensen aan het vissen. Kijk maar op deze mooie foto van mama.

IMG_3120

Vandaag ben ik pas om 21.00 uur naar bed gegaan. Ik was zo fijn aan het spelen. Als het morgen nog steeds zo mooi weer is ga ik misschien voor het eerst zwemmen.

Buitenspelen

Friday, June 25th, 2010

Want dat kan lekker naast de camper.

25062010

Met de vlak

Thursday, June 24th, 2010

Vlak, dat is Tjechisch voor trein. En in een trein heb ik ook nog nooit gezeten. Hier sta ik op het perron.

24062010 (2)

En dit was de trein. Dit is volgens mama en papa de HSL die bij ons thuis langs komt.

24062010 (3)

Hier lopen we in Cheb. Papa en mama hebben iets lekkers gegeten en ik een papje. Ook best lekker hoor.

24062010 (4)

Nu zijn we weer terug op de camping. En dit is het uitzicht op de camping.

24062010 (1)

Hier slaap ik de komende dagen…

Wednesday, June 23rd, 2010

Vakantie is fijn. Ik ben nu al in Belgie, Engeland, Duitsland geweest. En nu ben ik in Tsjechie. WereldreizigerT.

IMG_3047

Wassen

Monday, June 21st, 2010

Kijk, hier zie je hoe ik word gewassen door Linn. Zij vindt het leuk om mij te helpen aangezien ik het zelf nog niet kan. Ik vind dat wel fijn.

19juni2010-2

VADERDAG

Sunday, June 20th, 2010

IMG_2352Dit is mijn eerste vaderdag, hoe vindt je ons zo samen op de foto?

Nieuw overhemd

Friday, June 18th, 2010

IMG_2344

Kijk eens wat voor mooi overhemd tante Sandra voor mij gemaakt heeft. Nog even groeien en dan ga ik hem vaak aandoen!